Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie

9 stycznia 2022

 

 1. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia.

 2. Jutro w poniedziałek 10 stycznia zapraszamy na 18.30 na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

 3. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

2 stycznia 2022

 1. Dziś w pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 15:00.

 2. W czwartek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W naszym kościele msze św. Według porządku niedzielnego.

 3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.

 4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

 

26 grudnia 2021

 1. Dzisiaj 26 grudnia przypada Niedziela Świętej Rodziny.

 2. We wtorek 28 grudnia z powodu prac konserwatorskich kościół będzie zamknięty w godzinach 10:00-17:00.

 3. W piątek 31 grudnia zapraszamy na Eucharystię kończącą rok 2021 o godz. 18:30.

 4. W sobotę 1 stycznia 2022 przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W naszym kościele msze św. według porządku niedzielnego. Tego dnia przypada również pierwsza sobota miesiąca.

 5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

19 grudnia 2021

 1. W dni powszednie Adwentu zapraszamy na wspólny śpiew Godzinek ku czci Najświętszej Maryi Panny o godzinie 6.30 i mszę św. Roratnią o 7.00.

 2. W naszym kościele jest możliwość włączenia się w prace synodalne poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania, które znajdują się na kartkach umieszczonych na stoliku z gazetami. Po wypełnieniu składamy je do znajdującej się obok skrzynki (do dziś włącznie).

 3. W zakrystii są do nabycia opłatki na stół wigilijny.

 4. W czwartek, 23 października zapraszamy na wieczorną mszę świętą o 18:30 i nabożeństwo ze św. Ojcem Pio.

 5. W Wigilię Bożego Narodzenia sakrament pokuty i pojednania w naszym kościele będzie sprawowany do godziny 16.00.

 6. 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o 18:30. W tym roku z racji ograniczeń w liczbie osób uczestniczących w liturgii będziemy sprawować dwie Pasterki: o godzinie 22:00 i o 24:00.

 7. W sobotę 25 grudnia w Uroczystość Narodzenia Pańskiego zapraszamy na Msze św. jak w dni świąteczne.

 8. 26 grudnia przypada niedziela Świętej Rodziny.

 9. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

12 grudnia 2021

 1. Jutro, w poniedziałek 13 grudnia, zapraszamy na 18.30 na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

 2. W dni powszednie Adwentu zapraszamy na wspólny śpiew Godzinek ku czci Najświętszej Maryi Panny o godzinie 6.30 i mszę św. Roratnią o 7.00.

 3. W naszym kościele jest możliwość włączenia się w prace synodalne poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania, które znajdują się na kartkach umieszczonych na stoliku z gazetami. Po wypełnieniu składamy je do znajdującej się obok skrzynki (do 19 grudnia włącznie).

 4. W zakrystii są do nabycia opłatki na stół wigilijny.

 5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

5 grudnia 2021

 1. Dzisiejsza niedziela, jest dniem modlitwy i pomocy Kościołowi na wschodzie. Każdego roku z tej okazji zbierana taca przeznaczona jest na finansowe wsparcie wspólnot Kościoła za naszą wschodnią granicą.
 2. Jutro, w poniedziałek 7 grudnia, spowiedź popołudniowa od godziny 15.30.
 3. W środę 8 grudnia obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W naszym kościele Msze św. według porządku dnia powszedniego. Serdecznie zapraszamy.
 4. W dni powszednie Adwentu zapraszamy na wspólny śpiew Godzinek ku czci Najświętszej Maryi Panny o godzinie 6.30 i mszę św. Roratnią o 7.00.
 5. W naszym kościele jest możliwość włączenia się w prace synodalne poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania, które znajdują się na kartkach umieszczonych na stoliku z gazetami. Po wypełnieniu składamy je do znajdującej się obok skrzynki (do 19 grudnia włącznie).
 6. Przez cały Adwent, trwa akcja „Paczuszka dla maluszka”. Zbieramy artykuły higieniczne dla małych dzieci. Zgromadzone dary zostaną przekazane dla dzieci z chorobą nowotworową, przebywających W Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Jurasza. Przygotowane artykuły prosimy zostawiać po lewej stronie kościoła, pod choinką. Zachęcamy też do zabrania ze sobą papierowej bombki, na której są szczegóły akcji. Za każdy dar serca, dla najmłodszych pociech, serdecznie dziękujemy!
 7. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

28 listopada 2021

 1. Dzisiaj obchodzimy pierwszą Niedzielę Adwentu, którą rozpoczyna sięnowy rok liturgiczny.

 1. W dni powszednie zapraszamy na wspólny śpiew Godzinek ku czci Najświętszej Maryi Panny o godzinie 6.30 i mszę św. Roratnią o 7.00.

 2. W naszym kościele jest możliwość włączenia się w prace synodalne poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania, które znajdują się na kartkach umieszczonych na stoliku z gazetami. Po wypełnieniu składamy je do znajdującej się obok skrzynki. ( Bardziej rozbudowaną ankietę można wypełnić kożystając z linku na stronie Dliecezji http://diecezja.bydgoszcz.pl/ , w zakładce „Duszpasterstwo”)

 3. Od tej niedzieli ,w naszym kościele, przez cały Adwent, będzie trwała akcja „Paczuszka dla maluszka”. Będziemy zbierać artykuły higieniczne dla małych dzieci (pieluszki jednorazowe-najlepiej rozmiar 5, chusteczki nawilżane, kosmetyki dla niemowląt- kremy, żele do mycia, oliwki). Zgromadzone dary zostaną przekazane dla dzieci z chorobą nowotworową, przebywających W Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Jurasza. Przygotowane artykuły prosimy zostawiać po lewej stronie kościoła, pod choinką. Zachęcamy też do zabrania ze sobą papierowej bombki, na której są szczegóły akcji.

Nie zapomnijmy , w czasie bożonarodzeniowych przygotowań, o tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących! Za każdy dar serca, dla najmłodszych pociech, serdecznie dziękujemy!

 1. W czwartek, 2 grudnia, modlimy się za kapłanów. Zapraszamy na mszę św. o 18.30 i adorację uwielbiającą po niej, podczas której gościem będzie ks. Marcin Modrzyński.

 2. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

 3. W każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. O godz. 9.00 zapraszamy na różaniec wynagradzający Sercu Maryi z rozważaniami i 15 minutowym rozmyślaniem przed różańcem.

 4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

21 listopada 2021

 1. W następną niedzielę 28 listopada przeżywamy pierwszą niedzielą Adwentu, którą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
 2. W Adwencie w dni powszednie zapraszamy na wspólny śpiew Godzinek ku czci Najświętszej Maryi Panny o godzinie 6.30 i mszę św. Roratnią o 7.00.
 3. Od następnej niedzieli, w naszym kościele, przez cały Adwent, będzie trwała akcja „Paczuszka dla maluszka”. Zbieramy artykuły higieniczne dla małych dzieci (pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt i artykuły dla mam). Zgromadzone dary zostaną przekazane do domów samotnej matki, domów dziecka, hospicjów perinatalnych . Przygotowane artykuły prosimy zostawiać po lewej stornie kościoła, pod choinką. Zachęcamy też do zabrania ze sobą papierowej bombki, na której są szczegóły akcji. Za każdy dar serca, dla najmłodszych pociech, serdecznie dziękujemy!
 4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

7 listopada 2021

1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, zapraszamy na Adorację
Najświętszego Sakramentu na godz. 15:00.
2. Trwa Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy. Program
wydarzeń jest na ulotkach na stoliku z gazetami. W ramach tego
tygodnia zapraszamy do naszego kościoła w poniedziałek, wtorek i
środę na godz. 19:15: Szkoła modlitwy: „Śluby Jasnogórskie –
Jasnogórskie Śluby prowokują dziś?” – prowadzenie: ks. dr Janusz
Tomczak
3. Jutro, w poniedziałek 8 listopada, zapraszamy na 18.30 na mszę
św. z modlitwą o uzdrowienie.
4. W sobotę 13 listopada o godzinie 11.00 w katedrze bydgoskiej
odbędzie się uroczysty Ingres nowego biskupa Krzysztofa
Włodarczyka.

5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne
udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

31 października 2021

1. Jutro, w poniedziałek 1 listopada, przeżywamy Uroczystość Wszystkich
Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego.
2. W dniach od 1 do 8 listopada zapraszamy na różaniec o 17.45, podczas
którego będziemy modlić się za zmarłych zapisanych na kartkach
wypominkowych. W ich intencji będzie sprawowana msza święta o
18.30. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku z gazetami.
Wypełnione, prosimy przynieść do zakrystii lub przekazać kapłanowi
dyżurującemu w konfesjonale.
3. W czwartek 4 listopada modlimy się za kapłanów. Zapraszamy na
mszę św. o 18.30 i adorację uwielbiającą po niej.
4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy piątek
i pierwsza sobota miesiąca.
5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne
udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

24 października 2021

 1. Dziś przeżywamy Niedzielę Misyjną. Wspierajmy naszych misjonarzy duchowo i materialnie. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na rzecz naszych, kapucyńskich, misji.

 1. W dniach od 1 do 8 listopada zapraszamy na różaniec o 17:45. Będziemy modlić się za zmarłych zapisanych na kartkach wypominkowych. W tych dniach wieczorna msza święta o 18:30 będzie sprawowana za tych zmarłych. Kartki wypominkowe są na stoliku z gazetami. Wypełnione, prosimy przynieść do zakrystii lub przekazać kapłanowi dyżurującemu w konfesjonale.

 2. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

17 października 2021

 1. Jutro w poniedziałek 18 października o godz. 18.30 w naszym kościele będzie sprawowana eucharystia z udzieleniem sakramentu Bierzmowania dla dorosłych. Z tej racji różaniec będzie odmawiany o godz. 17.30.

 2. W sobotę 23 października wspominamy św. o. Pio. Zapraszamy na Eucharystię o godzinie 18.30 w czasie której będziemy się modlić w naszych intencjach za jego wstawiennictwem.

 3. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

10 października 2021

 1. Dzisiaj po mszach św. odbywa się zbiórka pieniężna z okazji XXI Dnia Papieskiego na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 2. W poniedziałek 11 października z racji na prace konserwatorskie nasz kościół będzie zamknięty w godzinach od 10.00 do 17.00.

 3. Jutro 11 października zapraszamy na 18.30 na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

 4. W środę 13 października zapraszamy na godzinę 15.00 na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.

 5. Stowarzyszenie „Alwernia” zaprasza na bezpłatny 20-sto godzinny warsztat umiejętności psychospołecznych. Szczegóły na ulotkach przy wejściu do kościoła.

 6. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

3 października 2021

1. Dzisiaj zapraszamy na adorację o godzinie 15.00

2. Jutro, w poniedziałek 4 października przypada Uroczystość św.

Franciszka z Asyżu, założyciela naszego zakonu. Zapraszamy do

wspólnej modlitwy na mszę św. o godzinie 18.30, po której będziemy

przeżywać wspomnienie chwalebnego przejścia św. Franciszka do

Nieba tzw Transitus.

3. W czwartek 7 października modlimy się za kapłanów. Zapraszamy na

mszę św. o 18.30 i adorację uwielbiającą po niej.

4. Duszpasterstwo Akademickie Stryszek, działające przy bazylice św.

Wincentego a Paulo, zaprasza na msze św. dla studentów, które

sprawowane są w niedziele o godz. 18.00 w bazylice. Po eucharystii

zaprasza na spotkanie integracyjne. Więcej informacji na ulotkach,

przy wejściu do kościoła.

5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne

udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

26 września 2021

 

1. We wtorek 28 września w katedrze bydgoskiej o godzinie 16.00

zapraszamy na ingres nowego biskupa naszej diecezji Krzysztofa
Włodarczyka.
2. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy piątek
i pierwsza sobota miesiąca.
3. W każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. O godz. 9.00
zapraszamy na różaniec wynagradzający Sercu Maryi z rozważaniami i
15 minutowym rozmyślaniem przed różańcem.
4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne
udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

19 września 2021

1. Grupa Świętego Ojca Pio zaprasza na rekolekcje, które odbędą się w
naszym kościele w dniach 21, 22 i 23 września podczas Mszy św. o
godzinie 18.30 poprzedzoną różańcem.
2. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne
udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

29 sierpnia 2021

 1. W czwartek 2 września modlimy się za kapłanów. Zapraszamy na mszę św. o 18.30 i adorację uwielbiającą po niej.

 2. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

 3. W każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. O godz. 9.00 zapraszamy na różaniec wynagradzający Sercu Maryi z rozważaniami i 15 minutowym rozmyślaniem przed różańcem.

 4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

Ogłoszenia Duszpasterskie

29 sierpnia 2021

 1. W czwartek 2 września modlimy się za kapłanów. Zapraszamy na mszę św. o 18.30 i adorację uwielbiającą po niej.

 2. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

 3. W każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. O godz. 9.00 zapraszamy na różaniec wynagradzający Sercu Maryi z rozważaniami i 15 minutowym rozmyślaniem przed różańcem.

 4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

lipca 11   2021

 

 1. W
  poniedziałek 12 lipca zapraszamy na 18.30 na mszę św. z modlitwą

  o uzdrowienie.

 2. We
  wtorek 13 lipca zapraszamy na godzinę 15.00 na nabożeństwo
  fatimskie.

 3. Serdecznie
  dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone
  naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

20 czerwca 2021

 1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego, codziennie o godz. 18.00.

 2. Od dzisiejszej niedzieli przestaje obowiązywać dyspensa od uczestniczenia w niedzielnych mszach świętych i w święta obowiązujące.

 3. W środę 23 czerwca wspominamy św. o. Pio. Zapraszamy na Eucharystię o godzinie 18.30 w czasie której będziemy się modlić w naszych intencjach za jego wstawiennictwem.

 4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

13 czerwca 2021

 1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego, codziennie o godz. 18.00.

 2. Dzisiaj zapraszamy na godzinę 15.00 na nabożeństwo fatimskie.

 3. Od dzisiejszej niedzieli limit uczestników liturgii wynosi 50% obłożenia powierzchni.

 4. W poniedziałek 14 czerwca zapraszamy na 18.30 na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

 5. We środę 16 czerwca zapraszamy na wieczorną Eucharystię członków Grupy Modlitwy św. Ojca Pio, a po mszy Różaniec w ramach Dnia Jedności w Modlitwie.

 6. We czwartek, 17 czerwca, wieczorna msza święta o 18:30 będzie sprawowana w intencji śp. O. Tadeusza Goguła, w rocznicę śmierci.

 7. Od następnej niedzieli, czyli od 20 czerwca przestaje obowiązywać dyspensa od uczestniczenia w niedzielnych mszach świętych i w święta obowiązujące.

 8. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

 

6 czerwca 2021

 1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego, codziennie o godz. 18.00.

 2. Dzisiaj zapraszamy na adorację o godzinie 15.00

 3. We wtorek 8 czerwca Ojcowie Jezuici zapraszają na spotkanie Szkoły Biblijnej o godz. 19.00. Temat: „Samarytanka: odnaleziona i przemieniona przez Jezusa”.

 4. W piątek 11 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszym kościele msze święte jak w dzień powszedni.

 5. W dniach 11-12 czerwca w kościele pw. Ducha Świętego odbędzie się IV forum charyzmatyczne. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 6. W niedzielę 13 czerwca zapraszamy na godzinę 15.00 na nabożeństwo fatimskie.

 7. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

30 maja 2021

 1. Od pierwszego czerwca zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego, codziennie o godz. 18.00.

 2. W czwartek, 3 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W naszym kościele msze św. jak w niedzielę. Także tego dnia modlimy się za kapłanów. Zapraszamy na mszę św. o 18.30 i adorację uwielbiającą po niej.

 3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

 4. W każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. O godz. 9.00 zapraszamy na różaniec wynagradzający Sercu Maryi z rozważaniami i 15 minutowym rozmyślaniem przed różańcem.

 5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

23 maja 2021

 1. Trwa nabożeństwo majowe, zapraszamy codziennie na godz. 18.00.

 2. Dziś zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30, podczas której będziemy się modlić za wstawiennictwem św. o. Pio.

 3. Dzisiaj Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy tegoroczny okres wielkanocny.

 4. W sobotę 29 maja zapraszamy na Mszę św. o 18.30, którą będzie sprawował nasz współbrat Krzysztof Fabich, neoprezbiter, pochodzący z Bydgoszczy.

 5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

 

9 maja 2021

 1. Trwa nabożeństwo majowe, zapraszamy codziennie na godz. 18.00.

 2. W poniedziałek 10 maja zapraszamy na 18.30 na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

 3. We wtorek 11 maja Ojcowie Jezuici zapraszają na spotkanie Szkoły Biblijnej o godz. 19.00. Temat „Piotr – człowiek utwierdzony w miłosierdziu”.

 4. W czwartek 13 maja zapraszamy na godzinę 15.00 na nabożeństwo fatimskie.

 5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

 

2 maja 2021

1. Jutro, 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

2. W czwartek, 6 maja modlimy się za kapłanów. Zapraszamy na mszę św. o 18.30 i adorację uwielbiającą po niej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.

4. Od soboty trwa nabożeństwo majowe, zapraszamy codziennie na godz. 18.00.

5. Przypominamy o obowiązku stosowania się do wytycznych Kom. Episkopatu Polski w sprawie zasłaniania nosa i ust oraz dystansu między wiernymi podczas liturgii.

6. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

18 kwietnia 2021

 1. W piątek, 23 października przypada Uroczystość św. Wojciecha męczennika, głównego patrona Polski. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze święte według porządku dnia powszedniego. Wieczorem zapraszamy na Eucharystię z nabożeństwem do św. Ojcem Pio.

 2. Przypominamy o obowiązku stosowania się do wytycznych Kom. Episkopatu Polski w sprawie zasłaniania nosa i ust oraz dystansu między wiernymi podczas liturgii.

 3. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

 

11 kwietnia 2021

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę o godzinie 15.00.

 2. Jutro w poniedziałek 12 kwietnia msza św. o godzinie 18.30 z modlitwą o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy.

 3. Przypominamy o obowiązku stosowania się do wytycznych Kom. Episkopatu Polski w sprawie zasłaniania nosa i ust oraz dystansu między wiernymi podczas liturgii.

 4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

28 marca 2021

  1. W dniach od dziś do 30 marca zapraszamy na rekolekcje wielkopostne w naszym kościele. Nauki rekolekcyjne będą głoszone dziś na każdej Eucharystii a w poniedziałek i wtorek o 9.00 i 18.30.

2. Dziś zapraszamy na ostatnie, w tym roku, Gorzkie Żale z nauką, którą wygłosi nasz współbrat głoszący rekolekcje o 17.45.

3. W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kościele nie będzie święcenia pokarmów w Wielką Sobotę. Zachęcamy do udziału w innych kościołach i do modlitwy przed śniadaniem wielkanocnym, w czasie której głowa rodziny dokona pobłogosławienia pokarmów.

4. Przypominamy o obowiązku stosowania się do wytycznych Kom. Episkopatu Polski w sprawie zasłaniania nosa i ust oraz dystansu między wiernymi podczas liturgii. Z racji na limit wiernych, który w naszym kościele wynosi 12 osób, uczestnictwo w liturgii Triduum Paschalnego, a więc w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i w Wigilię Paschalną będzie tylko dla osób zapisanych na liście. Natomiast w inne dni Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy kościół będzie zamykany od wewnątrz po osiągnięciu wspomnianego limitu (można to wyjaśnić).

5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

14 marca 2021

 1. W Wielkim Poście w naszym kościele przeżywamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 17.45 oraz Gorzkie Żale z nauką w niedziele o 17.45. Serdecznie zapraszamy!
 2. W piątek 19 marca przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W naszym kościele msze święte jak w dzień powszedni.

 3. Na afiszu na drzwiach kościoła i w gablocie wywiesiliśmy plan liturgii Wielkiego Tygodnia.

 4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

   

Ogłoszenia Duszpasterskie

7 marca 2021

 1. W Wielkim Poście w naszym kościele przeżywamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 17.45 oraz Gorzkie Żale z nauką w niedziele o 17.45. Serdecznie zapraszamy!

 2. W poniedziałek 8 marca zapraszamy na mszę św. o godz. 18.30 z nabożeństwem o uzdrowienie.

 3. Na afiszu na drzwiach kościoła i w gablocie wywiesiliśmy plan liturgii Wielkiego Tygodnia.

 4. Obecnie trwają prace nad dostosowaniem przedsionka po księgarni, w który chcemy sprawować sakrament pokuty i pojednania.

 

 

Ogłoszenia Duszpasterskie

28 lutego 2021

 1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na wsparcie naszych misji.

 2. W Wielkim Poście w naszym kościele przeżywamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 17.45 oraz Gorzkie Żale z nauką w niedziele o 17.45. Serdecznie zapraszamy!

 3. W czwartek, 4 marca, modlimy się za kapłanów. Zapraszamy na mszę św. o 18.30 i adorację uwielbiającą po niej.

 4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

 5. Na afiszu na drzwiach kościoła i w gablocie wywiesiliśmy plan liturgii Wielkiego Tygodnia.

 6. Jak zauważyliśmy w kościele jest nowe nagłośnienie. Mamy nadzieję, że będzie nam wszystkim dobrze służyło. Posiadający aparat słuchowy z funkcją bezprzewodową może włączyć gdyż została założona odpowiednia aparatura do odbioru. Serdecznie dziękujemy za wasze wsparcie, także finansowe, tej inwestycji.

 7. Obecnie trwają prace nad dostosowaniem przedsionka po księgarni, w który chcemy sprawować sakrament pokuty i pojednania.

   

21 lutego 2021

W Wielkim Poście w naszym kościele przeżywamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 17.45 oraz Gorzkie Żale z nauką w niedziele o 17.45. Serdecznie zapraszamy!

 1. We wtorek 23 lutego wspominamy, jak co miesiąc św o. Pio. Zapraszamy na Eucharystię o godzinie 18.30 w czasie której będziemy się modlić w naszych intencjach za jego wstawiennictwem.
 2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa podczas nabożeństw i zachowania dystansu według zaleceń.
 
 

Ogłoszenia Duszpasterskie

23 maja 2021

 1. Trwa nabożeństwo majowe, zapraszamy codziennie na godz. 18.00.

 2. Dziś zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30, podczas której będziemy się modlić za wstawiennictwem św. o. Pio.

 3. Dzisiaj Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy tegoroczny okres wielkanocny.

 4. W sobotę 29 maja zapraszamy na Mszę św. o 18.30, którą będzie sprawował nasz współbrat Krzysztof Fabich, neoprezbiter, pochodzący z Bydgoszczy.

 5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

9 maja 2021

 1. Trwa nabożeństwo majowe, zapraszamy codziennie na godz. 18.00.

 2. W poniedziałek 10 maja zapraszamy na 18.30 na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

 3. We wtorek 11 maja Ojcowie Jezuici zapraszają na spotkanie Szkoły Biblijnej o godz. 19.00. Temat „Piotr – człowiek utwierdzony w miłosierdziu”.

 4. W czwartek 13 maja zapraszamy na godzinę 15.00 na nabożeństwo fatimskie.

 5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

2 maja 2021

1. Jutro, 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

2. W czwartek, 6 maja modlimy się za kapłanów. Zapraszamy na mszę św. o 18.30 i adorację uwielbiającą po niej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.

4. Od soboty trwa nabożeństwo majowe, zapraszamy codziennie na godz. 18.00.

5. Przypominamy o obowiązku stosowania się do wytycznych Kom. Episkopatu Polski w sprawie zasłaniania nosa i ust oraz dystansu między wiernymi podczas liturgii.

6. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

18 kwietnia 2021

 1. W piątek, 23 października przypada Uroczystość św. Wojciecha męczennika, głównego patrona Polski. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze święte według porządku dnia powszedniego. Wieczorem zapraszamy na Eucharystię z nabożeństwem do św. Ojcem Pio.

 2. Przypominamy o obowiązku stosowania się do wytycznych Kom. Episkopatu Polski w sprawie zasłaniania nosa i ust oraz dystansu między wiernymi podczas liturgii.

 3. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

 

11 kwietnia 2021

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę o godzinie 15.00.

 2. Jutro w poniedziałek 12 kwietnia msza św. o godzinie 18.30 z modlitwą o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy.

 3. Przypominamy o obowiązku stosowania się do wytycznych Kom. Episkopatu Polski w sprawie zasłaniania nosa i ust oraz dystansu między wiernymi podczas liturgii.

 4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

28 marca 2021

  1. W dniach od dziś do 30 marca zapraszamy na rekolekcje wielkopostne w naszym kościele.

Nauki rekolekcyjne będą głoszone dziś na każdej Eucharystii a w

poniedziałek i wtorek o 9.00 i 18.30.

2. Dziś zapraszamy na ostatnie, w tym roku, Gorzkie Żale z nauką, którą wygłosi nasz współbrat głoszący rekolekcje o 17.45.

3. W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kościele nie będzie święcenia pokarmów w Wielką Sobotę. Zachęcamy do udziału w innych kościołach i do modlitwy przed śniadaniem wielkanocnym, w czasie której głowa rodziny dokona pobłogosławienia pokarmów.

4. Przypominamy o obowiązku stosowania się do wytycznych Kom. Episkopatu Polski w sprawie zasłaniania nosa i ust oraz dystansu między wiernymi podczas liturgii. Z racji na limit wiernych, który w naszym kościele wynosi 12 osób, uczestnictwo w liturgii Triduum Paschalnego, a więc w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i w Wigilię Paschalną będzie tylko dla osób zapisanych na liście. Natomiast w inne dni Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy kościół będzie zamykany od wewnątrz po osiągnięciu wspomnianego limitu (można to wyjaśnić).

5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

14 marca 2021

 1. W Wielkim Poście w naszym kościele przeżywamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 17.45 oraz Gorzkie Żale z nauką w niedziele o 17.45. Serdecznie zapraszamy!
 2. W piątek 19 marca przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W naszym kościele msze święte jak w dzień powszedni.

 3. Na afiszu na drzwiach kościoła i w gablocie wywiesiliśmy plan liturgii Wielkiego Tygodnia.

 4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne udzielone naszej kapucyńskiej wspólnocie i na rzecz tego kościoła.

   

Ogłoszenia Duszpasterskie

7 marca 2021

 1. W Wielkim Poście w naszym kościele przeżywamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 17.45 oraz Gorzkie Żale z nauką w niedziele o 17.45. Serdecznie zapraszamy!

 2. W poniedziałek 8 marca zapraszamy na mszę św. o godz. 18.30 z nabożeństwem o uzdrowienie.

 3. Na afiszu na drzwiach kościoła i w gablocie wywiesiliśmy plan liturgii Wielkiego Tygodnia.

 4. Obecnie trwają prace nad dostosowaniem przedsionka po księgarni, w który chcemy sprawować sakrament pokuty i pojednania.

 

 

Ogłoszenia Duszpasterskie

28 lutego 2021

 1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na wsparcie naszych misji.

 2. W Wielkim Poście w naszym kościele przeżywamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 17.45 oraz Gorzkie Żale z nauką w niedziele o 17.45. Serdecznie zapraszamy!

 3. W czwartek, 4 marca, modlimy się za kapłanów. Zapraszamy na mszę św. o 18.30 i adorację uwielbiającą po niej.

 4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

 5. Na afiszu na drzwiach kościoła i w gablocie wywiesiliśmy plan liturgii Wielkiego Tygodnia.

 6. Jak zauważyliśmy w kościele jest nowe nagłośnienie. Mamy nadzieję, że będzie nam wszystkim dobrze służyło. Posiadający aparat słuchowy z funkcją bezprzewodową może włączyć gdyż została założona odpowiednia aparatura do odbioru. Serdecznie dziękujemy za wasze wsparcie, także finansowe, tej inwestycji.

 7. Obecnie trwają prace nad dostosowaniem przedsionka po księgarni, w który chcemy sprawować sakrament pokuty i pojednania.

   

21 lutego 2021

W Wielkim Poście w naszym kościele przeżywamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 17.45 oraz Gorzkie Żale z nauką w niedziele o 17.45. Serdecznie zapraszamy!

 1. We wtorek 23 lutego wspominamy, jak co miesiąc św o. Pio. Zapraszamy na Eucharystię o godzinie 18.30 w czasie której będziemy się modlić w naszych intencjach za jego wstawiennictwem.
 2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa podczas nabożeństw i zachowania dystansu według zaleceń.